29.11.2018 - Tuzla'nın Sesi Haber & Firma Rehberi ( Tuzla Haber - Tuzla Haberleri )
avcılar evden eve nakliyat hd porno bakırköy evden eve nakliyatbeylikdüzü evden eve nakliyatmecidiyeköy evden eve nakliyatsancaktepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyatbahçeşehir evden eve nakliyatbağcılar evden eve nakliyatşişli evden eve nakliyat

Tuzla Ortak Paydasında Birlik ve Beraberliğimizi Sürdürüyoruz

Tuzla Belediyesi 7. Geleneksel Tuzla’dan Anadolu’ya Kültürler Buluşması, Gümüşhaneliler Gecesi ile devam etti. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı: ‘Tuzla’dan Anadolu’ya Kültürler Buluşması ilçemizde gönül birliği oluşturdu.’ dedi.

Tuzla Ortak Paydasında Birlik ve Beraberliğimizi Sürdürüyoruz

Tuzla Belediyesi 7. Geleneksel Tuzla’dan Anadolu’ya Kültürler Buluşması’nda Gümüşhaneliler bir araya geldi. Tuzla Belediyesi Nikâh Sarayı ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kürtün Belediye Başkanı Ahmet Kanat, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyon Başkanı (GÜDEF) Tahsin Söğüt, siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda Gümüşhaneli katıldı. Gümüşhaneliler, yöresel sanatçıların eşliğinde keyifli vakit geçirerek Tuzla’da memleket hasretini hemşerileriyle birlikte giderdi.

Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı Kültürlerin Birlik, Beraberlik ve Dayanışmasında Öncülük Ediyor
Tuzla Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Cevdet Alemin, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Tuzla’da kültürlerin bir araya gelmesinde önemli rol oynadığını belirtti. Alemin: ‘Tuzla Belediyesi’nin bu sene 7.ni düzenlediği Tuzla’dan Anadolu’ya Kültürler Buluşması Programı’nda olduğumuz için gururluyuz, mutluyuz. Tuzla’da kültürlerin birlik, beraberlik ve dayanışmasında öncülük eden, yol gösteren, bu dostluk treninin durmadan yola devam etmesinde katkıları olan Belediye Başkanımız sayın Dr. Şadi Yazıcı beyefendiye Gümüşhaneliler Derneği olarak sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.’ dedi.

Tuzla Hemşehri Dernekleri Platformu’nda Güzel Hizmetler Yapıldı
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, birlik ve beraberliğin pekişmesinde Tuzla Hemşehri Dernekleri Platformu’nun önemine dikkat çekti. Başkan Yazıcı: ‘Güzel hizmetler yapmaya devam ediyoruz. Tuzla’nın çehresini değiştiren, geliştiren çok iş yaptık. Birbirini tanıyanlar ancak birbirleriyle kardeş olabilir. Biz birbirimizi daha yakından tanımak için Tuzla ortak paydasında, Tuzla çatısı altında birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacak, kardeşliğimizi pekiştirecek olan Hemşehri Dernekleri Platformu’nu kurduk. Bu platformda birlik ve beraberliğimizi arttıran güzel hizmetler yapıldı. Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi yükseltsin ve yücelsin, bozmaya çalışanlara da fırsat vermesin.’ dedi. 

Rabbim Birlik ve Beraberliğimizi Daim Eylesin
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül yaptığı konuşmada ‘Gümüşhaneli emin olunan, güven duyulan insandır. Biz Gümüşhane’den çıkıp bu coğrafyaya gelip buraları kendimize yurt edindik.  Ama her şeyden önce vatan toprağı olarak kabul ettiğimiz o güzel Gümüşhane’mize vefa borcumuzu da her zaman ödememiz gerekiyor. Tuzla’da birlik ve beraberliğin sağlanmasındaki çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederim. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin’ dedi.
Tuzla Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Cevdet Alemin günün anısına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya forma ve hediye takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ