26.11.2018 - Tuzla'nın Sesi Haber & Firma Rehberi ( Tuzla Haber - Tuzla Haberleri )
avcılar evden eve nakliyat hd porno bakırköy evden eve nakliyatbeylikdüzü evden eve nakliyatmecidiyeköy evden eve nakliyatsancaktepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyatbahçeşehir evden eve nakliyatbağcılar evden eve nakliyatşişli evden eve nakliyat

Tuzla Belediyesi, Dünya Çapında Bir Projeyi Daha Gerçekleştiriyor

Tuzla Belediyesi, termal alanında çalışan personel için AB mesleki yeterlilik sistemi ile uyumlu akreditasyon programına başladı. Program, AB Bakanlığı’nın Türkiye’de desteklediği 25 proje arasında yer alıyor.

Tuzla Belediyesi, Dünya Çapında Bir Projeyi Daha Gerçekleştiriyor

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul’un tek şifalı sularına sahip Tuzla’da bu sektörde hizmet verenleri AB standartlarında bir eğitime hazırlıyor. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen ve hayat boyu öğrenme kapsamında aktif olarak kullanılması hedeflenen eğitim programı, termal tedavi çalışanlarının beceri ve yeterlilikleri teknolojik gelişmeler de dikkate alınarak geliştirilecek.
Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı koordinesinde, Tuzla Belediyesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Portekiz, Bulgaristan, Slovenya, Belçika, UBİTED ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi ortaklığında gerçekleştirilen program ile termal/spa alanındaki uzmanların karşılaşmış oldukları sorunlar hizmetçi eğitimler ile ele alınacak. Projede Türkiye, Bulgaristan, Slovenya ve Portekiz’den termal tedavi alanında tecrübe sahibi kurumlar yer alıyor. İki yıl süreli proje kapsamında geliştirilecek olan eğitim müfredatı hem bir ilk olacak hem de eğitim müfredatının bütün Türkiye’de hayat boyu öğrenme kapsamında aktif olarak kullanılabilmesi için Milli Eğitim Bakanlığı ve Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından akredite edilmesi ile ilgili başvuru işlemleri de gerçekleştirilecek.
Slovenya ve Portekiz’de gerçekleştirilecek olan birer hafta süreli çalışma ziyareti ve uygulamalı eğitimlere de Tuzla’daki termal tedavi alanında çalışan 6 personel katılacak. Tuzla’daki turistik tesislerde bulunan termal/spa alanlarında kullanılacak olan eğitici videolar, spotlar ve animasyonlar Tuzla Belediyesi tarafından tasarlanacak, işaret dili desteği de içerecek. Bu çalışmalar Tuzla genelindeki turistik tesislere ücretsiz olarak verilecek.

Türkiye’deki Toplantıya Tuzla Belediyesi Ev Sahipliği Yaptı
Türkiye’de 2 gün süreyle düzenlenecek Erasmus+ Tuzla Termal Projesi’nin ev sahipliğini Tuzla Belediyesi gerçekleştirdi. Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Kevser Şamlı tarafından misafir edilen konuk ülkelerin temsilcileri, Tuzla Belediyesi’nin proje yöneticileri ile birlikte değerlendirmede bulundu. Yönetim ve organizasyon faaliyeti, ihtiyaç analizi ve rolleri, e-öğrenme platformu ve projenin ilerleme ve iç değerlendirme raporları hakkında görüşmelerde bulunuldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ