29.11.2018 - Tuzla'nın Sesi Haber & Firma Rehberi ( Tuzla Haber - Tuzla Haberleri )
avcılar evden eve nakliyat hd porno bakırköy evden eve nakliyatbeylikdüzü evden eve nakliyatmecidiyeköy evden eve nakliyatsancaktepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyatbahçeşehir evden eve nakliyatbağcılar evden eve nakliyatşişli evden eve nakliyat

Eğitim Kenti Tuzla’da Bir Okul Daha Yenilendi

Tuzla Belediyesi, Fatih Mahallesi’ndeki Ahmet Refik İlkokulu’nun tüm birimlerini yeniledi. Okula yeni kazandırılan çok amaçlı salonun açılışı Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı tarafından gerçekleştirildi.

Eğitim Kenti Tuzla’da Bir Okul Daha Yenilendi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonu kapsamında Fatih Mahallesi’ndeki Ahmet Refik Oral İlkokulu’nun sınıfları, öğretmenler odası, ortak kullanım alanları ve kütüphane Tuzla Belediyesi tarafından yenilendi. Tuzla Belediyesi, okula çok amaçlı salon da kazandırdı. Okuldaki tadilat ve düzenlemenin ardından açılışı Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı Kadın Kent Gönüllüleri’nin katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Çocuklarımızın Daha İyi Eğitim Almasını Amaçlıyoruz
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Fatih Mahallesi’ndeki bir ev ziyaretinde okulun sorunlarını öğrendiklerini söyledi. İhtiyaçlara kayıtsız kalmadıklarını ve imkanlar ölçüsünde yardımcı olduklarını belirten Yazıcı, “Çocuklarımız hayata kuvvetli, daha sıkı sıkı tutunsun istiyoruz. Çocuklarımız okullarda daha iyi eğitim alsın, güzel yerlere gelsin istiyoruz. Hepimiz bu amacı taşıyoruz. Bu amaç doğrultusunda imkânlarımızı kullanıyoruz” dedi.

Yeniden İnşa Edilmiş Kadar Muazzam Olmuş
Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu da konuşmasında okulun tüm ihtiyaçlarını karşılayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’ya teşekkür etti.
Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, okulda yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmesinde “Okulda tamirat tadilat yapılmamış, okul yeniden inşa edilmiş kadar muazzam olmuş” ifadesini kullandı.
Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu ve beraberindekiler, açılış kurdelesini birlikte kesti. Öğrenciler, protokole çiçek hediye etti.

egitim-kenti-tuzlada-bir-okul-daha-yenilendi-2016

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ