30.11.2018 - Tuzla'nın Sesi Haber & Firma Rehberi ( Tuzla Haber - Tuzla Haberleri )
avcılar evden eve nakliyat hd porno bakırköy evden eve nakliyatbeylikdüzü evden eve nakliyatmecidiyeköy evden eve nakliyatsancaktepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyatbahçeşehir evden eve nakliyatbağcılar evden eve nakliyatşişli evden eve nakliyat

Başkan Yazıcı’dan Batakçalı Mevkisi’ne Planlama Müjdesi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstasyon Mahallesi Batakçalı Mevkisi’nde emsali yükselterek bölge ve ilçe geleceğini yakından ilgilendiren bir planlama yaptıklarını söyledi. Başkan Yazıcı, “Bu planlama ileriye dönük bir planlamadır. Orada yeni bir bina, yeni bir inşaat yapılmadıktan sonra bizim oradan bir yol geçirme düşüncemiz yok” dedi.

Başkan Yazıcı’dan Batakçalı Mevkisi’ne Planlama Müjdesi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte İstasyon Mahallesi’nde Halk Meclisi düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, bazı site yöneticilerinin kentsel dönüşüm projeleri ile ilgili sorunları ve site içi anlaşmazlıkları hakkında hem toplantı randevusu hem de hukuki destek sözü verdi.

Batakçalı Mevkisi’nde Emsal Artışı Yaptık
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstasyon Mahallesi Batakçalı Mevkisi’ni kapsayan planlamalara toplantıda açıklık getirildi. Başkan Yazıcı, “Batakçalı yıkılacak diye dedikodu yapılıyor. Bu kocaman bir yalandır. Aksine şunu söyleyeyim; Batakçalı’nın planlarında yapmış olduğumuz değişikliklerle emsal değerini 1.25’ten 1.75’e yükselttik. Batakçalı yıkılacak diye söyleyenlerin niyetleri işte bu kadar bozuk oluyor. Batakçalı ve Tuzla’nın yıllar sonra daha rahat olması için planlama yaptık. Bu planlama ileriye dönük bir planlamadır. Orada yeni bir bina, yeni bir inşaat yapılmadıktan sonra bizim oradan bir yol geçirme düşüncemiz yok ama planlamak zorundayız. Bunu aleyhinizde kullanabilirler. Şu anda yapmış olduğumuz plan en çok Batakçalı’da oturan kişilere faydalı” dedi.

Yakalanıp En Ağır Cezayı Alacaklar
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, atıksu kollektör hattına kaçak şekilde kimyasal madde deşarjı yapan kişi veya kişilerin araştırıldığını söyledi. Konunun takipçi olduklarını belirten Başkan Yazıcı, “Hem Tuzla hem de Kocaeli tarafından gelen tüm vidanjörler, 13 mobese kamerası görüntüleri ile inceleniyor. Kaçak dökülen alandan alınan numuneler ile o bölgedeki vidanjörler, kamyonlar ve hatta şoförlerin giysilerine kadar inceleniyor. Savcılık da soruşturma açtı ve biz bu olayın müsebbiplerinin peşindeyiz. Bu maddeyi döken kişiler yakalandığında en ağır cezayı alacaklar. Tuzla’nın asla layık olmadığı böyle bir şeye kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Bundan sonra da hep beraber takipçisi olacağız” şeklinde konuştu.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, mahalle sakinlerinin hizmetlerle ilgili sorularını yanıtladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ